• univerzalna skola zagreb 2015
  • banner skolski web fb
  • Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

banner iskaznice

Poluzavršna natjecanja ŠSD osnovnih škola za skupinu Jug – RUKOMET za dječake i djevojčice

Obavještavamo vas da će se poluzavršno natjecanje ŠSD osnovnih škola skupine Jug u RUKOMETU za dječake i djevojčice, održati u ŠC Gripe, Osječka 11 u Splitu (dječaci – velika dvorana, djevojčice – mala dvorana), dana 10. travnja 2017. (ponedjeljak) s početkom u 11.00 sati.

Županijsko natjecanje osnovnih škola u GIMNASTICI za dječake i djevojčice

Obavještavamo Vas da će se županijsko natjecanje u GIMNASTICI za dječake i djevojčice za osnovne škole, održati dana 07. travnja 2017. (petak), u dvorani Kineziološkog fakulteta u Splitu,Nikole Tesle 6, s početkom u 10.00 sati za djevojčice te u 11.30 sati za dječake.


PRIJAVLJENI ŠSD-ovi: djevojčice (OŠ) s početkom u 10:00 sati

1. OŠ Vjekoslava Paraća, Solin
2. OŠ kraljice Jelene, Solin
3. OŠ kneza Trpimira, Kaštel Gomilica
4. OŠ Lučac, Split
5. OŠ Mertojak, Split,
6. OŠ Spinut, Split

PRIJAVLJENI ŠSD-ovi: dječaci (OŠ) s početkom u 11:30 sati

1. OŠ Split 3, Split
2. OŠ Lučac, Split

pdfPropisnik_OS_SS_2016-17.pdf

Županijsko natjecanje osnovnih škola te osnovnih škola za 5. i 6. razrede u KROSU za dječake i djevojčice

Obavještavamo Vas da će se županijsko natjecanje u KROSU za dječake i djevojčice za osnovne škole te osnovne škole za 5. i 6. razrede, održati dana 06. travnja 2017. (četvrtak), na Hipodromu u Sinju, Put Piketa bb, s početkom u 10.00 sati.

pdfTABLICA_PRIJAVLJENIH_ŠKOLA.pdf  | pdfPropisnik_OS_SS_2016-17  | pdfPropisnik_5_i_6-HŠSS_2016-17  |  xlsOBRAZAC_A_2016-2017_ŽUPANIJSKO_NATJECANJE_SDŽ

 

 

REZULTATI - Županijsko natjecanje srednji škola u odbojci za mladiće i djevojke

Održano u Kaštel Starom u školskoj športkoj dvorani OŠ prof. Filipa Lukasa, Slavonska 5., dana 28. ožujka 2017. godine (utorak) s početkom u 9:15.
Nastupilo je osam (8) škola.

U kategoriji mladića nastupile su četiri škole pobjednice sve četiri Zone, dok su u kategoriji djevojaka nastupile četiri ekipe i to tri pobjednice Zona (1,2 i 3), dok je umjesto ekipe iz Zone 4 (koji nisu imali prijavljenu školu) nastupila (Odlukom I.O. Županijskog saveza školskog športa SDŽ) drugoplasirana ekipa iz Zone 1 (Grad Split).

Županijsko natjecanje osnovnih škola u RUKOMETU za dječake

Obavještavamo Vas da će se županijsko natjecanje u RUKOMETU za dječake osnovnih škola,održati u Splitu u OŠ Mejaši, Mejaši 20, dana 03. travnja 2017. (ponedjeljak) s početkom u 9.00 sati.

PRIJAVLJENI ŠSD-ovi: dječaci (OŠ) s početkom u 9:00 sati

1. POBJEDNIK ZONE 1 - SPLIT
2. OŠ kneza Trpimira, Kaštel Gomilica
3. OŠ Stjepana Ivičevića, Makarska
4. OŠ Jelsa, Jelsa

xlsOBRAZAC_A_2016-2017_ŽUPANIJSKO_NATJECANJE  |  pdfPropisnik_OS_SS_2016-17

Županijsko natjecanje srednjih škola u RUKOMETU za mladiće

Obavještavamo Vas da će se županijsko natjecanje u RUKOMETU za mladiće srednjih škola,održati u Splitu u OŠ Mejaši, Mejaši 20, dana 30. ožujka 2017. (četvrtak) s početkom u 9.00 sati.

PRIJAVLJENI ŠSD-ovi: mladići (SŠ) s početkom u 9:00 sati

1. III Gimnazija, Split
2. SŠ Ivan Lucić, Trogir
3. SŠ J. Kaštelan, Omiš
4. SŠ Hvar, Hvar

xlsOBRAZAC_A_2016-2017_ŽUPANIJSKO_NATJECANJE  |  pdfPropisnik_OS_SS_2016-17