REZULTATI natjecanja iz sportskog plesa za osnovne i srednje škole Splitsko-dalmatinske županije

Dana 13. prosinca 2022. godine u OŠ Žnjan-Pazdigrad, održano je prvo natjecanje iz sportskog plesa za osnovne i srednje škole Splitsko-dalmatinske županije.
Galeriju slika s natjecanja možete pogledati na našem FB profilu : ovdje

 

Županijsko natjecanje osnovnih i srednjih škola u SPORTSKOM PLESU u mješovitoj konkurenciji

Obavještavamo Vas da će se Županijsko natjecanje u SPORTSKOM PLESU u mješovitoj konkurenciji osnovnih i srednjih škola, održati dana 13. prosinca 2022. god. (utorak), u
školskoj dvorani OŠ ŽNJAN-PAZDIGRAD, Pazdigradska 1, Split, s početkom u 09:00 sati za osnovne škole i u 10:00 za srednje škole. Sve ekipe dužne su doći minimalno pola sata prije početka natjecanja.

SŠ – KONAČNA TABLICA PRIJAVLJENIH ŠKOLA – 2022-2023
OŠ – KONAČNA TABLICA PRIJAVLJENIH ŠKOLA – 2022-2023
SPORTSKI PLES – OBRAZAC A 2023 – ŽUPANIJSKO NATJECANJE SDŽ
Propisnik DP-a 22-23 – ZA WEB

GIMNASTIKA OŠ – REZULTATI

U fantastičnoj atmosferi, uz preko 85 sudionika (učenica i učenika), odnosno 14 škola u kategoriji djevojčica te 3 škole u kategoriji dječaka, održano je Županijsko natjecanje osnovnih škola u gimnastici Splitsko-dalmatinske županije.
 
U kategoriji djevojčica prva tri mjesta osvojile su:
1. OŠ kraljice Jelene, Solin
2. OŠ Marjan, Split
3. OŠ Spinut, Split
 
U kategoriji djevojčica prva tri mjesta osvojile su:
1. OŠ Strožanac, Podstrana
2. OŠ Žnjan-Pazdigrad, Split
3. OŠ Lučac, Split

Bilten županijskog natjecanja iz GIMNASTIKE osnovnih škola za dječake i djevojčice

Bilten županijskog natjecanja iz GIMNASTIKE osnovnih škola za dječake i djevojčice s rasporedom po školama te satnicom za svako natjecanje, a koje će se održati u četvrtak 24. studenoga 2022. godine s početkom već od 8:30 za prvu grupu djevojčica te dalje po rasporedu iz Biltena.

Bilten – GIMNASTIKA – Županijsko školsko športsko natjecanje 2022.

Županijsko natjecanje osnovnih i srednjih škola u BADMINTONU

Obavještavamo Vas da će se županijsko natjecanje u BADMINTONU osnovnih i srednjih škola, održati u prostorijama OŠ Visoka, Vrh Visoke 32. u Splitu, dana 1. prosinca 2022. god. (četvrtak) s početkom u 9:00 sati za OŠ i u 11:00 sati za SŠ.

Read more

Županijsko natjecanje osnovnih škola u GIMNASTICI za dječake i djevojčice

Obavještavamo Vas da će se Županijsko natjecanje u GIMNASTICI za dječake i djevojčice osnovnih škola, održati dana 23. studenoga 2022. god. (srijeda), u dvorani Gimnastičkog
kluba Split, VIII. Mediteranskih igara 21, Split (Š.C. ,,Bazeni Poljud”), s početkom već od 09:00 sati prema rasporedu koji će se napraviti nakon pristiglih prijavnih obrazaca A/2023 te će te o tome biti naknadno obaviješteni.

1. Propisnik DP-a 22-23 – ZA WEB
2. GIMNASTIKA – TABLICA PRIJAVLJENIH ŠKOLA 2022-2023
3. OBRAZAC A 2023 – ŽUPANIJSKO NATJECANJE SDŽ

Županijsko natjecanje osnovnih i srednjih škola u ŠAHU za dječake i djevojčice, odnosno mladiće

Obavještavamo Vas da će se županijsko natjecanje u ŠAHU za dječake i djevojčice osnovnih škola te za mladiće srednjih škola, održati u prostorijama Šahovskog kluba Brda-Split, Šimićeva 52 (između dviju bolnica) u Splitu, dana 9. studenoga 2022. (srijeda) s početkom u 09.00 sati za osnovne škole i u 11:00 sati za srednje škole.

Read more

Županijsko natjecanje osnovnih škola u JUDU za dječake i djevojčice

Obavještavamo Vas da će se županijsko natjecanje u JUDU za dječake i djevojčice za osnovne škole, održati u OŠ Gripe, Ul. Alojzija Stepinca 12., u Splitu, dana 5. studenoga 2022. god. (subota) s
početkom u 08.30 sati (službeno vaganje), a početak samog natjecanja je u 10:15 sati.

JUDO – OBRAZAC A 2023 – ŽUPANIJSKO NATJECANJE SDŽ
JUDO – TABLICA PRIJAVLJENIH ŠKOLA – 2022-2023
PROPOZICIJE – 2022-23 – ŽUPANIJSKO NATJECANJE – JUDO
1. Propisnik DP-a 22-23 – ZA WEB

Županijsko natjecanje osnovnih škola i srednjih škola te osnovnih škola za 5. i 6. razrede u KROSU

Obavještavamo Vas da će se županijsko natjecanje u KROSU za osnovne škole i srednje škole te osnovne škole za 5. i 6. razrede, održati dana 4. studenoga 2022. (petak), na Gradskoj plaži u Omišu, s početkom u 11.00 sati.
Prijava ekipa vršiti će se u vremenu od 9:00 – 10:30 u prostoru restorana na sredini Gradske
plaže. Obilazak staze je u 10:30, a start prve utrke u 11:00 sati.

Molimo da se ne kasni s prijavama i poštuje krajnji rok do 10.30 sati.

KROS – TABLICA PRIJAVLJENIH ŠKOLA 2022.
Propisnik_DP_2021_OS_56
1. Propisnik DP-a 22-23 – ZA WEB
OBRAZAC A 2023 – ŽUPANIJSKO NATJECANJE SDŽ

Poluzavršno natjecanje ŠŠD osnovnih škola za 5. i 6. razrede za skupinu Jug – GRANIČARI

U organizaciji  Školskog sportskog saveza Ličko-senjske županije, od 3. svibnja 2022. godine, a u svezi poluzavršnih natjecanja ŠSD osnovnih škola za 5. i 6. razrede za skupinu Jug – GRANIČARI, koje će se održati u dvorani OŠ dr. Jure Turića u Gospiću, dana 16. svibnja 2022. godine (ponedjeljak).

1. OŠ Petra Berislavića, Trogir – na staroj INA-inoj benzinskoj pumpi u 7:30 sati.